Zakres świadczonych usług remontowych

Firmę Bud-Mark Usługi remontowo – budowlane założyłem w 2010r. Specjalizuję się w remontach mieszkań, domów, pomieszczeń usługowych, biurowych, kompleksowym wykończeniem wnętrz oraz adaptacji pomieszczeń.
Oferuję fachową pomoc w doborze materiałów i funkcjonalnych rozwiązań oraz wysoką jakość wykonanych przeze mnie usług. Doświadczenie zdobywane przez wiele lat jako glazurnik przedkłada się na wysoki standard wykonywanych prac. Posiadam umiejętności wykonania prac remontowych na podstawie różnego rodzaju projektów i nietypowych zleceń.

Wykończenia wnętrz i układanie płytek Warszawa i okolice

Świadczę usługi remontowe i wykończeniowe dla Klientów z Warszawy oraz wykonuję zlecenia na terenie Ząbek, Marek, Zielonki, i okolicznych miejscowości. Wykonuję szeroki zakres prac wykończeniowych takich jak sufity podwieszane, zabudowy gipsowo kartonowe, malowanie. Specjalizuję się w robotach wykończeniowych, a zwłaszcza układaniu płytek, glazury, gresu, terakoty, remontach łazienek itp, dzięki czemu mam w tym dużą wprawę i efekt mojej pracy jest więcej niż zadowalający. Świadczy o tym fakt, że coraz więcej moich klientów pochodzi z polecenia osób, u których kiedyś malowałem, szpachlowałem, tynkowałem, układałem płytki itp. Są też tacy, którzy jednego roku zlecają mi remont łazienki, a w następnym remont poddasza. Raczej nie mógłbym na to liczyć, gdyby nie byli zadowoleni z moich usług.

Szczegółowy zakres wykonywanych przeze mnie robót wykończeniowych opisany jest w zakładce Oferta.

Zapraszamy do współpracy - naprawdę warto!

 

 

Moi klienci mogą liczyć na:

 

 

Miłą obsługę

Dogodne terminy

Konkurencyjny cennik